Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
witka
Witam wszystkich forumowiczów którzy aktualnie czytają mój post lub dopiero będą mieli okazję go przeczytać. Jestem z okolic Elbląga, mam 29 lat, lubię muzykę rockową,motoryzację w szerokim znaczeniu, więcej chyba nie potrzeba wiedzieć. Mam nadzieję że zostanę tu ciepło przyjęty.
woops, twój link nie działa kliknij tutaj aby to naprawić!
Odpowiedz
Witam
Odpowiedz
Dzień dobry wszystkim jestem Karola. Uwielbiam sport i rap. Moja mama mówi że powinnam być facetem bo tylko oni fascynują się tym klimatem muzycznym. Moim najlepszym przyjacielem jest mój kochany piesek uwielbiam z nim biegać.
Odpowiedz
Siema nazywam się Mateusz pochodzę z województwa Kuj-pom z okolic Świecia.Słucham rapu, dubstepu oraz rocka.
Uwielbiam grać w survival horrory oraz w fpsy. Lubię bawić się grafiką oraz programowaniem posiadam ogólną wiedzę o programowania w c++.
[Obrazek: 3fcf21f2d672.png]

[Obrazek: 6e543c5edc59.gif]
Odpowiedz
Witajcie mam na imię Jacek. Uwielbiam piłkę nożną w sumie jak większość facetów. Gram w amatorskim klubie, dużo czasu spędzam też przed grami komputerowymi. Zapomniałem dodać , że jestem miłym i sympatycznym facetem i nie znoszę spóźnialstwa i obłudy. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Ludziom psują się sygnatury z reklamami... jaka szkoda, szkoda, że nie czytali regulaminu forum.
~~Ludzie mówią, że nie znamy łez
drewnianej lalki przecież nic nie ruszy
drewniana lalka nie ma serca, czy to prawdą jest?
Odpowiedz
Witajcie wszyscy, nazywam się Czarek. Z racji dużej ilości wolnego czasu przystąpiłem do Waszego forum, aby mój czas pozytywnie spożytkować. Mam 18 lat i moim hobby jest granie w gry komputerowe ale tez bardzo lubię grać na żywo w nogę czy kosza.
Odpowiedz
Kuba, 25 lat, interesuje się głównie sportem, gram w Counter Strike, witam wszystkich!
Odpowiedz
Jak ja kocham typów jak : Mam na imię xyz, jestem bardzo wdzięczny za przyjęcie mnie do WASZEJ społeczności. Umiem pisać jak google tłumacz po przetłumaczeniu z polskiego na hebrajski, japoński, angielski, czeski, hiszpański, niemiecki i jeszcze raz na polski.

=========================================================================================================================

Przeprowadzki, posadzki, drewna, kaloryfery
~~Ludzie mówią, że nie znamy łez
drewnianej lalki przecież nic nie ruszy
drewniana lalka nie ma serca, czy to prawdą jest?
Odpowiedz
Cześć Big Grin Trudno znaleźć ten wątek ale uff udało się!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości