Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admin Idiota (Ketof)
Oskarżenie: Admin jest idiotą

Gracz: Ketof

Gracze powinni mieć możliwość decydowania o tematyce serwera
True, ale niestety gdybyśmy dali w samowolkę serwer to wszedłby taki np. Mariusz T. i by was gwałcił =,= Byłaby tematyka "Jeżdżenie po wszystkich" ;d

Ponadto konto założone pod skargę, brak sensownego zdania, obrażanie administracji... coś jeszcze? ZAMYKAM.
~~Ludzie mówią, że nie znamy łez
drewnianej lalki przecież nic nie ruszy
drewniana lalka nie ma serca, czy to prawdą jest?
Głupotę widzę jedynie po swojej stronie a jak wam dac wolną wolę to od razu albo niszczycie mapę servera albo go crashujecie więc tematyka jest dobrana tak abyście nie rozpierdolili servera po 2 dniach samolotem... pamiętam jak w 1 dniu musiałem 4 razy spawn odbudowywać... więc sami sobie taki los zgotowaliście i nie płaczcie że ketof zły oddaj server bo to nie moja wina że przez te ciągłe rozpierduchy musieliśmy nie tyle co zmienić tematykę co mapę , a dopiero
... a dopiero później zostaliśmy przez WAS zmuszeni do ZMIANY MODÓW a co za tym idzie?
TEMATYKI!
Musiałem to napisać bo u was logika jest jak u 12-13 latka... a no tak... ekhem nevermind

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości