Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stary, dobry, jedyny taki serwer (niestety to już wspomnienia :P )
Cześć wszystkim!
Pewnie sporo z Was mnie kojarzy (administracja na 100% :D) może dobrze, może źle.
Ale to nie o tym, mniejsza o to.
Pisze po to, by Was (graczy) zapytać czy pogralibyście na TPG?
Graliście tu niektórzy nawet dłużej niż ja i pewnie też wspominacie sobie, jak to kiedyś się tu grało :)
A teraz pytanie do adminictracji, a mianowicie - czy będziecie jeszcze coś robić z serwerem?
Jest wielu graczy chętnych do pomocy przy serwerze, góra tydzień pracy i gotowe, można grać.
Na forum (starym) są ogromne wyświetlenia tematów, które ciągle rosną, co świadczy o potencjale.
Czasami nawet widuje Alcarina odpisującego na jakieś pytania :D
Ze swojej strony mogę zaoferować pomoc, jeśli chodzi odnowienie serwera.
Najlepszym argumentem, żeby go odnowić jest to, że nie ma takich serwerów jak TPG.
Ludzie tylko czekają aż ktoś coś takiego zrobi. Wystarczy reklama na MPC i jakis filmik na YouTube (tylko w miare dobry, bo ten z ostatniej edycji to porażka...).
Proszę administrację o odpisanie pod postem :D
PS. Wszystkich chętnych, którzy mają podobne aspiracje co do serwera zapraszam do kontaktu na GG (mój numer to 48127401 )

Pozdrawiam Mateusz ;)
Odpowiedz
Khadon, wkrótce twe marzenia się spełnią hosting znalazłem, paczka modów i pluginów do zrobienia, no i oczywiście spawn nieszczęsny.
EDIT: No i wszystko legło w gruzach... wszystko przez instalator forge...
Odpowiedz
ehhh... nie ma to jak pech~~
~~Ludzie mówią, że nie znamy łez
drewnianej lalki przecież nic nie ruszy
drewniana lalka nie ma serca, czy to prawdą jest?
Odpowiedz
Niestety tylko wspomnienia. Moje najlepsze to ziomek w obsydianowej zbroi na 2 strzaly z anti tanka czy innej barett .50 cal. :c
Może kiedyś ktoś to odnowi, ale wątpie ytberzy przestali nagrywac MC przez co stracil FAME, ze niby dzieci, które sami sprowadzali.
No trudno na tym serwerze przegralem najlepsze kilka miesiecy jesli chodzi o przyjemnosc z gry. :c

cam111 moze ktos pamieta moze nie
Sygnatura ;_;
Odpowiedz
Główny powód dlaczego gracze odchodzili z serwera to Czytanie msg przez Administracje,Administracja ostrzegała inne gildie przed atakiem... Czasami nawet brała udział w Wojnach... Mam namyśli tepanie się następnie teleportowanie swojej frakcji I Zabijanie jednej i drugiej strony Konfliktu Zbrojnego...
Drugi powód Tepanie się z vanish do graczy i zapisywanie kordów Frakcji.
Trzeci powód częste robienie nowych edycji.

Nie chodzi mi o to żeby administracja nie brała udziału w rozgrywce. :3
(post nie miał w celu obrazy administracji)

Dziękuje za wysłuchanie
Odpowiedz
A tu was zaskoczę: SERWER JEST tylko mody i mamy SRV ZROBIONY TPG!
Odpowiedz
Dokładnie Tongue Polecam odwiedzić stronkę http://tpgwartech.pl.tl/Pobierz.htm
Odpowiedz
Czyli trzeba pobrać paczkę z strony TPG (z listopada) czy dasz swoją?
Odpowiedz
Zalecam pobrać tą paczkę. Jeśli będą jakieś błędy proszę zgłaszać się do The_Skittles
Odpowiedz
Jakie będzie IP?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości