Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najnowszy server TPG juz jest! Kwiecien 2016!
Do budowania ja moge <3
Sygnatura ;_;
Odpowiedz
Czy ktokolwiek odezwie się na tym forum na temat serwa
Odpowiedz
Nie ma sensu płacić 60 złotych miesięcznie za średnio 3 graczy... Teraz szczerze wiecej osob by gralo na serwerze cs 1.6 niż w MC ;v
Odpowiedz
Ktoś ze starej dobrej administracji jest zainteresowany reanimacją tego trupa jakim jest TPG?
Odpowiedz
Byłoby fajnie, gdyby serwer na nowo powrócił.
Odpowiedz
Zbierzcie choć kilka osób do pomocy... Choć kilka złotych... Potrzebna jest poprostu SIEĆ na której będzie serwer się rozwijał. To już nie jest to TPG, zrozumcie. Jak są gracze to i są chęci prowadzenia serwera. Spróbuje coś zrobić. Ale nic nie obiecuję.

jkbc macie mój steam, tam jestem ZAAAAWSZE

http://steamcommunity.com/id/onetwothree54124/
Odpowiedz
Może zwołajmy się wszyscy na jakąś konfe zeby objasnic co i jak będzie z serwerem ?
Odpowiedz
No, podjąłem pewną decyzję. Zrobię serwer do max tygodnia, ale potrzebuję tematyki serwera.
Odpowiedz
Niech zostanie wojenny ? Nw potrzebna by była większa ilość osób które by zagłosowwały .
Odpowiedz
(07-25-2016, 04:47 PM)Gumbal napisał(a):  No, podjąłem pewną decyzję. Zrobię serwer do max tygodnia, ale potrzebuję tematyki serwera.

Mogłaby być wojna współczesna lub w niedalekiej przyszłości.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości