Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mody
Więc jak tam decyzja nad usunięciem moda mekanism? bo mi się wydaje że ten mod ma same wady ( lagi , crashe i
braki odpowiedzi oraz itp. ) , zresztą w wcześniejszej edycji TPG pamiętam że administracja narzekała na ten mod.
Więc bardzo bym prosił o usunięcie tego moda z serwera.

Za uwagę dziękuje!
(06-14-2015, 06:34 AM)lukasz napisał(a):  Więc jak tam decyzja nad usunięciem moda mekanism? bo mi się wydaje że ten mod ma same wady ( lagi , crashe i
braki odpowiedzi oraz itp. ) , zresztą w wcześniejszej edycji TPG pamiętam że administracja narzekała na ten mod.
        Więc bardzo bym prosił o usunięcie tego moda z serwera.

Za uwagę dziękuje!

Dla mnie ten mod jest zarąbisty nie mam żadnych lagów crashów itp. nie wiem dlaczego ty masz mi się bardzo podoba Wink

Znowu było jakeś dodanie modów wyślijcie mi tu link do paczki albo do pojedynczych modów czyli do : ThermalExpansion, Forestry, CoFHCore, ThermalFoundation. Z góry dzięki.
Szynka z Łukasza
Mam pomysł , niech administracja usunie bibliocraft mod ( bo wyszło że jest kontantybilny z mekanismem i przez
to mam crashe ) lub niech ktoś da mi linka do innej wersji tego moda. Liczę na szybką pomoc.
Aktualne mody: http://tpgforum.y0.pl/showthread.php?tid=67&pid=509#pid509
(06-14-2015, 10:26 AM)lukasz napisał(a):  Mam pomysł , niech administracja usunie bibliocraft mod ( bo wyszło że jest kontantybilny z mekanismem i przez
to mam crashe ) lub niech ktoś da mi linka do innej wersji tego moda. Liczę na szybką pomoc.

Pobierz sobie nową jave  a nie narzekasz że ci crashuje  Idea
Kurwa mać co za debilizm tu płynie...
Mekanism jest KOMPATYBILNY* z bibli toteż crash...
Może też chodzi o NIEKOMPATYBILNOŚĆ*... no cóż a jak wytłumaczysz że innym działa?
Wina jest po stronie twojej i komputera... a dokładnie forge'a lub javy

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości