Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawdziwe pytanie 1
Serwer zmienił wersję z 1.7.10 na 1.6.4 (ze względu na brak pewnych modów na wersję 1.7.10), co oznacza również starszą wersję Industrial Craft 2, czy ComputerCraft. Może to się liczyć z brakiem kilku komend na kompach czy kilku bloków z Industriala.
Drifting is Love,
Drifting is Life.
[Obrazek: tumblr_ng81a1QThe1sm24iko1_500.gif]
Chce tylko powiedzieć że Mikimol007 grał na TPG rok temu ale zmienił nik z Sasuke_uchiha czy jakoś tak
(06-24-2015, 11:44 AM)Ketof napisał(a):  I kurwa nie graliście a mówicie zepsuliście!!
Jak mnie to kurwa drażni wasza głupota!! zaraz ten temat zamieni się w prośbę o UB, o wasz UB!! kurwa mać myśleć trochę!!

WKurwiony Ketof bezcenne. 
Zapewne postaram się dla was w ramach rekompensaty nagrodę dla all typu vip na 3 dni albo itemy.
JA CHĘ Vipa Tongue
Jakoś nie widzę tych beta testów
Cubboidy robimy... ale nadal mamy mniejszy poślizg niż u wiedźmina 3
Miało być wczoraj i nadal nie ma!!!
Nierozumne dziecko, admini też są ludźmi. Mamy wiele spraw na głowie + te niezwiązane z serwerem. Nadchodzą wakacje więc raczej będziemy mieli więcej czasu. Mam nadzieję, że nie będę musiał już udzielać podobnej odpowiedzi i zanim coś napiszecie na forum to zastanówcie się 3 razy czy to na pewno powinno się tu znaleźć. Tyle z mojej strony.
Cuz Cookiez Rulz.
[Obrazek: s60Dnz.gif]
Czy zrobicie na serwie tak żeby po zgonie nie tracić itów? Bardzo uprzejmie bym prosił o to
administracje.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości